


1 / 21
Kies voor deze accommodatie als je een voordelig alternatief zoekt voor de luxe resorts, terwijl je toch in het Bintan Resort-gebied verblijft.
Maak tijdens je verblijf gebruik van het bureau, de kluis en de flatscreen-tv.
De kamers beschikken niet over een koelkast en voor zaken als een föhn kun je terecht bij de receptie.
Je bereikt de Bandar Bentan Telani Ferry Terminal binnen 5 tot 10 minuten rijden vanaf de accommodatie.
Je kunt bij de 24-uurs receptie terecht voor hulp bij reisplannen, autoverhuur en tips voor bezienswaardigheden in de omgeving.
Je loopt zo naar de aangrenzende Pujasera food court voor een gevarieerd aanbod aan lokale gerechten gedurende de dag.
Sommige gasten geven aan dat de muren tussen de kamers gehorig zijn en dat de airconditioning tijdens warmere periodes wisselend kan presteren.
Afstand tot d'primahotel Lagoi Bintan
Lagoi:5.7 km
Hang Nadim Batam International Airport:23.9 km
Aviation Park:43.7 km
Nee, d'primahotel Lagoi Bintan heeft geen zwembad.
Nee, bij d'primahotel Lagoi Bintan zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, d'primahotel Lagoi Bintan heeft Parkeren voor gasten.
d'primahotel Lagoi Bintan bevindt zich op Ruko Pujasera Lagoi, Block 901 Jl. Kota Kapur, Sebong Lagoi Kec. Teluk Sebong Kab. Bintan Kepulauan Riau 29152, 29152, Lagoi, Indonesië.
In de buurt van d'primahotel Lagoi Bintan liggen de volgende populaire attracties: Internationale luchthaven Singapore Changi, Changi, Changi Airport Metro Station, Singapore EXPO, Tampines MRT, Tanah Merah MRT, Tampines Metro Station.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.