
1 / 1
Maak gebruik van de gratis privéparkeerplaatsen die direct bij de accommodatie beschikbaar zijn.
Je loopt in ongeveer 10 minuten naar de lokale stranden en het stadscentrum, een afstand van zo'n 300 tot 400 meter.
In sommige badkamers kan de waterdruk laag zijn of duurt het langer voordat er warm water uit de kraan komt tijdens drukke uren.
Je krijgt tijdens je verblijf persoonlijke ondersteuning en tips van de familie die de accommodatie beheert.
Je profiteert van een dagelijkse schoonmaakservice, inclusief vers beddengoed en handdoeken voor alle kamers.
Sommige kamers zijn voorzien van wat ouder meubilair en bieden beperkte ruimte voor het opbergen van bagage.
Het kan zijn dat je in je kamer geluid hoort van nabijgelegen strandclubs of avondactiviteiten in de buurt.
Afstand tot Villa Minaj
Islets Of Ksamil:0.9 km
Ali Pasha Castle:2.8 km
Buthrotum:3 km
Venetian Triangular Castle:3.3 km
Lëkurësi Castle:11.3 km
Forty Saints Monastery:11.9 km
Saranda:12.1 km
St. Nicholas Monastary Church:17.8 km
Corfu International Airport "Ioannis Kapodistrias":19.5 km
The Blue Eye:24.1 km
Nee, Villa Minaj heeft geen zwembad.
Nee, bij Villa Minaj zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Villa Minaj heeft Parkeren voor gasten.
Villa Minaj bevindt zich op Rruga Naim Frashëri, 9706, Saranda, Albanië.
In de buurt van Villa Minaj liggen de volgende populaire attracties: Ksamil Islands, Himarë Plazh, Old Town of Kerkyra, Luchthaven Corfu, Corfu port, Glyfada Beach, Paleokastritsa, Kassiopi.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.