
1 / 1
Maak gebruik van een parkeerkaart voor Parkplatz De Zuid, een beveiligde parkeergelegenheid op 15 minuten loopafstand, met tarieven voor meerdere dagen.
Je hebt directe toegang tot het uitgestrekte strand van Zandvoort, op slechts 5 minuten lopen. Perfect om te ontspannen of om verschillende watersporten te beoefenen.
Maak gebruik van een moderne, open keuken met een Nespresso-apparaat, melkopschuimer en combi-oven, ideaal voor het bereiden van maaltijden tijdens je vakantie.
Kom tot rust in een goed uitgeruste badkamer met hoogwaardige voorzieningen en een privésauna, voor een vleugje verwennerij tijdens je verblijf.
Afstand tot Joy At The Beach
Zandvoort:0.3 km
Luchthaven Schiphol:17.1 km
Nee, Joy At The Beach heeft geen zwembad.
Nee, bij Joy At The Beach zijn geen huisdieren toegestaan.
Nee, Joy At The Beach heeft geen parkeergelegenheid.
Joy At The Beach bevindt zich op 42 Burgemeester Engelbertsstraat, 2042KN, Zandvoort, Nederland.
In de buurt van Joy At The Beach liggen de volgende populaire attracties: Ziggo Dome, Luchthaven Schiphol, Amsterdam ArenA (Johan Cruijff ArenA), Station Amsterdam Centraal, Kijkduin Beach, Scheveningen Strand, Rotterdam Den Haag Luchthaven, Rotterdam Central Station.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.