


1 / 17
Kom tot rust in het verwarmde buitenzwembad, met een poolbar, ligstoelen en weelderige vegetatie voor een ontspannende ervaring.
Ontspan in uniek ingerichte, ruime kamers met een rustieke inrichting, stenen muren en zichtbare houten balken.
Beleef paardrijactiviteiten bij de paardrijschool van het hotel, gelegen op slechts 8 km afstand in het dorp França.
Betrek de jongere gasten met een speciale binnenspeeltuin, die zorgt voor vermaak en plezier voor kinderen tijdens hun verblijf.
Dompel jezelf onder in het serene natuurpark Montesinho, dat een vredige retraite biedt met mogelijkheden om te wandelen en de natuur te verkennen.
Proef huisgemaakte, traditionele Portugese gerechten, inclusief een driegangenmenu met lokale wijn en ontbijt met regionale specialiteiten.
Geniet van een rustige avond bij de open haard in de bibliotheek, perfect om een boek te lezen of een bordspel te spelen.
Afstand tot A Lagosta Perdida
Bragança:14.7 km
Vigo Airport:157.3 km
Ja, A Lagosta Perdida heeft 2 zwembaden.
Ja, A Lagosta Perdida hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, A Lagosta Perdida heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
A Lagosta Perdida bevindt zich op Rua do Cimo 4, 5300-542, Bragança, Portugal.
In de buurt van A Lagosta Perdida liggen de volgende populaire attracties: Sanabria Lake, Parque Natural do Montesinho, Lago de Sanabria.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.