Proef heerlijke internationale en mediterrane gerechten in het restaurant van het hotel, dat veel lof krijgt voor de kwaliteit van het eten en de service.
Profiteer van een speeltuin voor kinderen op het terrein en familiekamers, waardoor het een ideale keuze is voor gasten die met kinderen reizen.
Ontspan in kamers met balkons, waarvan sommige een schilderachtig uitzicht op zee bieden, perfect om van zonsondergangen te genieten.
Ervaar een constant schone omgeving met dagelijkse schoonmaak van de kamers, frisse handdoeken en een zorgvuldig onderhouden strandgedeelte.
Sommige accommodaties hebben een keuken, woonkamer en eethoek, wat extra gemak biedt voor langere verblijven of gezinnen.
Bereik het hoofdstrand van Ksamil via een rustig geplaveid wandelpad direct vanuit het hotel.
Geniet van directe toegang tot een privézandstrand, compleet met gratis ligbedden en parasols voor een ontspannen strandervaring.
Deze samenvatting is door AI gegenereerd en geeft enkel een snel overzicht. Neem over belangrijke informatie eventueel contact op met de accommodatie.
Dit hotel is een rustig toevluchtsoord aan het strand, ideaal voor koppels en sightseers die op zoek zijn naar een ontspannen uitje met gemakkelijke toegang tot lokale bezienswaardigheden. De accommodatie beschikt over een privéstrand met gratis ligbedden en parasols, wat een serene plek aan zee biedt. Gasten prijzen consequent de uitzonderlijke vriendelijkheid en behulpzaamheid van het personeel, dat vaak wordt omschreven als geweldig en meegaand. De culinaire ervaring is een hoogtepunt, met een uitstekend ontbijt en heerlijke verse vis- en zeevruchtenpizza in het restaurant. Voor de beste ervaring kunt u overwegen een kamer te boeken met een prachtig uitzicht op zee en een balkon.
Afstand tot Hotel Artur
Islets Of Ksamil:0.9 km
Buthrotum:3.5 km
Ali Pasha Castle:3.8 km
Venetian Triangular Castle:3.8 km
Lëkurësi Castle:10.4 km
Forty Saints Monastery:11 km
:11.3 km
St. Nicholas Monastary Church:16.8 km
Manastiri i Shën Mërisë (Kakome):18.1 km
Corfu International Airport "Ioannis Kapodistrias":20.5 km
Xhamia e Gjin Aleksit:20.7 km
Vlorë:88.9 km
Nee, Hotel Artur heeft geen zwembad.
Nee, bij Hotel Artur zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Artur heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Hotel Artur inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel Artur bevindt zich op Rruga per Ksasmil, 9999, Saranda, Albanië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.