- Gratis wifi
- Parkeren
- Huisdieren toegestaan

1 / 1
Het lokale treinstation ligt op 600 meter afstand en het busstation bereik je binnen 1 kilometer.
Maak gebruik van de waterkoker, het koffiezetapparaat, de koelkast en de gootsteen die in elke unit aanwezig zijn.
Kookfaciliteiten zijn uitsluitend beschikbaar in de appartementen en niet in de standaardkamers.
Je bereikt de Tagore-promenade en het dichtstbijzijnde restaurant binnen 50 meter van het gebouw.
Je wandelt in slechts 100 meter vanaf de accommodatie naar de oever van het Balatonmeer.
Blijf koel in deze accommodaties met klimaatbeheersing, die allemaal beschikken over een eigen balkon of terras.
8230, Balatonfüred, Deák Ferenc Street 50, Hongarije
8230, Balatonfüred, Deák Ferenc Street 50, Hongarije
Nee, Barbara heeft geen zwembad.
Ja, Barbara hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Barbara heeft Parkeren voor gasten.
Barbara bevindt zich op Deák Ferenc Street 50, 8230, Balatonfüred, Hongarije.
In de buurt van Barbara liggen de volgende populaire attracties: Siofok water tower, Balatonfured Francophone Weeks, Beach, Harvest Festival, Annagora Aquapark, Balatonfüred, Balatonfüred railway station, Siófok Harbour-port.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.