


1 / 25
Geniet van je ochtendmaaltijd in de eetzaal met kamerhoge ramen die uitkijken over de Oostzee.
Maak gebruik van de wellnessruimte in de accommodatie, die is uitgerust met een binnenzwembad, een sauna en een fitnesscentrum.
Er is betaalde privéparkeergelegenheid bij de accommodatie, maar het aantal plaatsen is beperkt en vooraf reserveren is noodzakelijk.
Gebruik de bushalte direct voor de accommodatie om naar nabijgelegen kustplaatsen te reizen.
Kies een kamer met een balkon voor een eigen buitenruimte, waarbij veel kamers een direct uitzicht op de baai bieden.
Je loopt zo de voetgangersboulevard over om het strand aan de Lübecker Bocht te bereiken.
De accommodatie beschikt niet over een tuin of een zithoek buiten, waardoor je voor ontspanning in de buitenlucht bent aangewezen op je eigen balkon.
Het 3-sterrenhotel Bellevue is direct gelegen aan de autovrije strandboulevard in Timmendorfer Strand. Gasten hebben directe toegang tot het strand en uitzicht op de Lübecker Bocht, terwijl bezienswaardigheden zoals de haven van Niendorf en het aquarium SEA LIFE Timmendorfer Strand op loopafstand liggen. Het hotel beschikt over een verwarmd binnenzwembad en een spa, een bar met een bibliotheek en biedt een ontbijt met panoramisch uitzicht op de Oostzee. Veel moderne kamers zijn voorzien van een eigen balkon. Het hotel heeft een beoordelingsscore van 8,9 op basis van meer dan 1.000 beoordelingen, waarbij gasten vooral het uitzicht, de sfeer en de accommodatie zelf positief benadrukken.
Dit hotel is een levendige strandbestemming, ideaal voor stellen en sightseers die op zoek zijn naar ontspanning en avontuur. De uitstekende locatie biedt directe toegang tot de Baltische Zee en Timmendorfer Strand, met de Seebrücke Seeschlösschen op korte loopafstand. Het ruime zwembad en de sauna bieden een perfecte ontsnapping om tot rust te komen na een dag vol activiteiten. Gasten prijzen consequent het vriendelijke en attente personeel en het uitgebreide, gevarieerde ontbijtbuffet met prachtig uitzicht op zee. Voor de beste ervaring kunt u overwegen een kamer met een balkon en uitzicht op zee te boeken om optimaal te genieten van de pittoreske omgeving.
Afstand tot Hotel Bellevue
Timmendorfer Strand:0.8 km
Holsten Gate:16 km
Luchthaven Lübeck:21.7 km
Ja, Hotel Bellevue heeft 1 zwembad.
Nee, bij Hotel Bellevue zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Bellevue heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Hotel Bellevue inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel Bellevue bevindt zich op Strandallee 139A, 23669, Timmendorfer Strand, Duitsland.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.