


1 / 39
Je loopt in slechts één blok naar het centrale plein van Chacras de Coria, waar je binnen 10 minuten wandelen talloze restaurants en winkels vindt.
Geniet van het buitenzwembad dat zich in de parkachtige tuin van de accommodatie bevindt.
De ingang van de accommodatie is niet voorzien van een bord, wat de aankomst voor gasten in eerste instantie wat lastig kan maken.
Je kunt gepersonaliseerde activiteiten zoals wijngaardtochten, wandelingen en paardrijtochten direct via het personeel ter plaatse regelen.
Verblijf in een van de zes individuele suites, elk met een eigen ingang, uitzicht op de tuin en een inrichting die is geïnspireerd op de wijnen uit Mendoza.
Maak gebruik van de aanwezige quincho en de gemeenschappelijke keuken om op elk gewenst moment van de dag een snack of drankje klaar te maken.
Sommige suites beschikken niet over standaardartikelen zoals een wijnopener of glaswerk, dus het is handig om hierom te vragen bij het personeel.
Afstand tot Casa de Coria
Luján de Cuyo:5.7 km
Comodoro Arturo Merino Benítez International Airport:183.8 km
Ja, Casa de Coria heeft 2 zwembaden.
Nee, bij Casa de Coria zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Casa de Coria heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Je kunt bij Casa de Coria inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Casa de Coria bevindt zich op Justicia 28, Chacras de Coria, 5505, Luján de Cuyo, Argentinië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.