
1 / 1
Profiteer van conciërgediensten en tourorganisatie, die je helpen de unieke attracties van Isabela Island te verkennen, zoals het eilandje Las Tintoreras en de Sierra Negra-vulkaan.
Kom tot rust op het ruime dakterras, met een prachtig uitzicht over het stadsplein, de zee en de aangrenzende flamingovijver, een zeldzaam gezicht op de Galapagoseilanden.
Ontdek het gemak van een centrale ligging in Puerto Villamil, op loopafstand van het centrale plein, winkels, restaurants en de flamingolagune.
Bereid je eigen maaltijden in de grote, goed uitgeruste gemeenschappelijke keuken. Je hebt er een eigen koelkastruimte, een magnetron, kookplaat en oven tot je beschikking.
Afstand tot El Rincón de George
Puerto Villamil:0.4 km
"Arnaldo Tupiza-Chamaidan" Giant Tortoise Breeding Center:1.3 km
El Estero (Only By Low Tide):3 km
The Radar:5.3 km
The Wall Of Tears:5.3 km
Information Volcan Sierra Negra:19.1 km
José Joaquín De Olmedo International Airport:1240.5 km
Nee, El Rincón de George heeft geen zwembad.
Nee, bij El Rincón de George zijn geen huisdieren toegestaan.
Nee, El Rincón de George heeft geen parkeergelegenheid.
Je kunt bij El Rincón de George inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
El Rincón de George bevindt zich op Av. 16 de Marzo y Tero Real, 150250, Puerto Villamil, Ecuador.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.