- Gratis wifi
- Parkeren
- Huisdieren toegestaan

1 / 1
Maak gebruik van de privéparkeerplaats bij de accommodatie, zodat je niet hoeft te zoeken naar een plekje in het drukke stadscentrum.
Kom tot rust op je privébalkon met uitzicht op de stad, het middeleeuwse kasteel of de citroentuinen.
Het hotel beschikt over een klassieke inrichting en badkamerfaciliteiten die passen bij het karakter van dit gevestigde pand.
Je loopt in slechts 2 minuten naar de haven van Parga en de lokale winkels vanaf deze centraal gelegen accommodatie.
Vraag de eigenaren gerust om lokale aanbevelingen voor restaurants, stranden en bezienswaardigheden tijdens je verblijf.
Bewaar je drankjes en snacks in de minikoelkast op de kamer en houd het aangenaam koel met de aanwezige airconditioning.
De parkeerplaats bij de accommodatie is compact, waardoor je vaak hulp van het personeel nodig hebt om je auto in of uit te parkeren.
De accommodatie heeft geen lift, dus je moet de trap gebruiken om bij de kamers te komen.
Dit hotel is een veelzijdig stadshotel dat geschikt is voor sightseers en budgetreizigers die op zoek zijn naar een charmante, traditionele ervaring. De uitstekende centrale ligging in Parga zorgt ervoor dat gasten op loopafstand zijn van het levendige centrum van de stad, winkels, restaurants en zowel het hoofdstrand als Valtos Beach. De mogelijkheid tot privéparkeren is een aanzienlijk voordeel in dit bruisende gebied. Gasten prijzen consequent de uitzonderlijke gastvrijheid van het personeel en het uitgebreide, gevarieerde ontbijt. Voor een rustiger verblijf kunnen gasten de voorkeur geven aan kamers die niet aan de straatkant liggen, aangezien sommige delen van het hotel als ouderwets worden beschouwd.
Eparxiaki Odos Morfis-Anthousas, 48060, Parga, Griekenland
Eparxiaki Odos Morfis-Anthousas, 48060, Parga, Griekenland
Nee, Hotel Galini heeft geen zwembad.
Ja, Hotel Galini hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Hotel Galini heeft Parkeren voor gasten.
Hotel Galini bevindt zich op Eparxiaki Odos Morfis-Anthousas, 48060, Parga, Griekenland.
In de buurt van Hotel Galini liggen de volgende populaire attracties: Parga Port, Syvota, Valtos Beach, Lygia, Igoumenitsa, Beach Ammoudia, Kavos Beach, Piso Krioneri Beach.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.