


1 / 31
Kom tot rust in lichte kamers met houten plafonds en een panoramisch uitzicht op de omliggende Tiroolse Alpen.
Je loopt in slechts één minuut van het pension naar de Kaser-skiroute voor directe toegang tot de pistes.
Hoewel veel gasten de maaltijden waarderen, merken sommige beoordelingen op dat er voor bepaalde gerechten kant-en-klare producten worden gebruikt.
Ontspan na een dag op de piste in de sauna van het pension.
Geniet in het restaurant van traditionele Tiroolse gerechten zoals Wiener Schnitzel, Cordon bleu en Kaiserschmarrn.
Betaal je rekening eenvoudig met je kaart in het restaurant en het pension.
Maak gebruik van de parkeergelegenheid bij de accommodatie, die ook tijdens het winterseizoen met de auto bereikbaar is.
Sommige gasten geven aan dat de prijzen voor drankjes hoger liggen dan bij andere berghutten in de regio.
Afstand tot Gasthof Ochsalm
Kirchberg:3.6 km
Itter Castle:16.3 km
Luchthaven Salzburg:64.7 km
Nee, Gasthof Ochsalm heeft geen zwembad.
Nee, bij Gasthof Ochsalm zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Gasthof Ochsalm heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Gasthof Ochsalm inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Gasthof Ochsalm bevindt zich op Krinbergweg 65, 6365, Kirchberg, Oostenrijk.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.