- Gratis wifi
- Parkeren
- Airco



1 / 47
Kom tot rust in geluiddichte kamers met airconditioning, voorzien van grote kleedruimtes en een privébalkon met zitgelegenheid buiten.
Je loopt vanaf deze centraal gelegen accommodatie in 4 minuten naar de veerbootterminal en in 12 minuten naar de Citadelle de Calvi.
Bij sommige kamerindelingen moet je via smalle trappen naar de slaapgedeeltes in de loft.
Het receptieteam staat voor je klaar om je tijdens je verblijf te voorzien van lokale aanbevelingen en ondersteuning.
De receptie van het hotel sluit dagelijks om 22:00 uur.
Kamers die uitkijken op de straat kunnen geluidsoverlast ervaren van de omgeving, vooral in het weekend.
Centre, 73550, Calvi, Frankrijk
Centrale locatie in Calvi nabij bezienswaardigheden
Je loopt vanaf deze centraal gelegen accommodatie in 4 minuten naar de veerbootterminal en in 12 minuten naar de Citadelle de Calvi.
Centre, 73550, Calvi, Frankrijk
Nee, Hôtel Le Rocher heeft geen zwembad.
Nee, bij Hôtel Le Rocher zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hôtel Le Rocher heeft Parkeren voor gasten.
Hôtel Le Rocher bevindt zich op Centre, 73550, Calvi, Frankrijk.
In de buurt van Hôtel Le Rocher liggen de volgende populaire attracties: Le Port de L'Ile Rousse, Plage de Calvi, Plage de Girolata, Calanche of Piana, Réserve naturelle de Scandola, La Balagne, Parc Naturel Régional de Corse, Marine de Porto.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.