
1 / 1
Kom tot rust op het privébalkon terwijl je geniet van het omliggende berglandschap.
Geniet van de sfeer in huis die wordt gecreëerd door de tegelvloer en de ingebouwde open haard.
De luchthaven Juan José Rondón ligt op 96 km afstand van de accommodatie.
Maak gebruik van de directe toegang tot de skipiste bij de accommodatie voor een gemakkelijke start van je wintersportdag.
Je kunt grotere groepen comfortabel onderbrengen in deze woning met vier slaapkamers, die beschikt over een aparte zithoek.
Bereid je maaltijden in de keuken van de accommodatie, die is uitgerust met een vaatwasser en een oven.
Je hebt via de eigen ingang onafhankelijk toegang tot je accommodatie.
Afstand tot La Esperanza
Paipa:4.2 km
Simon Bolívar's Monument:12.3 km
El Dorado International Airport:163.7 km
Nee, La Esperanza heeft geen zwembad.
Ja, La Esperanza hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, La Esperanza heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij La Esperanza inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
La Esperanza bevindt zich op Vereda La Esperanza s/n, 150445, Paipa, Colombia.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.