- Gratis wifi
- Parkeren
- Huisdieren toegestaan



1 / 17
Schuif aan in het eigen restaurant voor huisgemaakte, traditionele gerechten en een gevarieerde menukaart.
Verblijf in frisse, vernieuwde kamers met een modern interieur en inrichting.
De kamers beschikken niet over airconditioning of ventilatoren, wat invloed kan hebben op het comfort tijdens warm weer.
Gebruik deze accommodatie als startpunt om het circuit van de Tour de la Suisse Normande te verkennen.
Stal je fietsen veilig in de daarvoor bestemde overdekte ruimte achter de bar.
Kamers die uitkijken op de hoofdweg kunnen geluidsoverlast ervaren van voorbijrijdend verkeer.
1 Rue Saint-Jacques, 14110, Condé-sur-Noireau, Frankrijk
1 Rue Saint-Jacques, 14110, Condé-sur-Noireau, Frankrijk
Nee, La Renaissance heeft geen zwembad.
Ja, La Renaissance hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, La Renaissance heeft Parkeren voor gasten.
La Renaissance bevindt zich op 1 Rue Saint-Jacques, 14110, Condé-sur-Noireau, Frankrijk.
In de buurt van La Renaissance liggen de volgende populaire attracties: La Suisse Normande, Caen Castle, Bayeux Medieval Festival, Gare de Caen, Abbaye aux Dames, Le Mémorial de Caen, Cathédrale Notre-Dame de Bayeux, Port de Plaisance de Caen.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.