


1 / 23
Ontspan in accommodaties met privéterrassen, perfect om te genieten van de Andalusische zon en het uitzicht op de hoteltuinen of aangrenzende golfbanen.
Ontdek drie zwembaden, waaronder een verwarmd binnenzwembad voor volwassenen, een buitenzwembad voor gezinnen met een badmeester en nog een kindvriendelijk buitenzwembad bij La Bartola.
Geniet van voortreffelijke mediterrane gerechten in vier restaurants, waaronder Palmito voor de hele dag dineren, Picador voor Andalusische smaken en Bamboleo voor cocktails en snacks met uitzicht op de zonsondergang.
Kom tot rust in een van de grootste spa's aan de Costa del Sol, met 12 behandelkamers, een 15 meter lang verwarmd binnenzwembad, dynamische zwembaden, Turkse baden, sauna's en dagelijkse yogalessen.
Laat je onderdompelen in een ontwerp dat traditionele Andalusische architectuur combineert met eigentijdse accenten, met witgekalkte muren, gewelfde doorgangen, charmante binnenplaatsen en originele stenen fonteinen.
Ervaar directe toegang tot de gerenommeerde golfbanen Los Olivos en Los Lagos, ontworpen door Robert Trent Jones, met 12 extra banen binnen 15 minuten rijden.
Bied kinderen van 4-10 jaar een geavanceerde speelplaats en activiteiten zoals koken, knutselen, muziek en tuinieren, plus een kinderopvang voor baby's van 6 maanden tot 3 jaar onder toezicht.
Afstand tot La Zambra Resort Mijas - Marbella - The Unbound Collection by Hyatt
Mijas:0 km
Málaga – Costa Del Sol Airport:15.7 km
Ja, La Zambra Resort Mijas - Marbella - The Unbound Collection by Hyatt heeft 2 zwembaden.
Ja, La Zambra Resort Mijas - Marbella - The Unbound Collection by Hyatt hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, La Zambra Resort Mijas - Marbella - The Unbound Collection by Hyatt heeft Parkeren voor gasten.
La Zambra Resort Mijas - Marbella - The Unbound Collection by Hyatt bevindt zich op Avenida Lousion Bobet, 9, 29650, Mijas, Spanje.
In de buurt van La Zambra Resort Mijas - Marbella - The Unbound Collection by Hyatt liggen de volgende populaire attracties: La Carihuela, Luchthaven Málaga, Benalmádena Costa, Centro Histórico, Fuengirola, Centro, El Caminito del Rey, Playa de la Malagueta.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.