


1 / 29
Ervaar adembenemende vergezichten op de rivier en weelderige tuinen direct vanuit je accommodatie, wat een serene en pittoreske achtergrond voor je verblijf biedt.
Bied eindeloos plezier voor jongere gasten met een apart zwembad dat speciaal voor kinderen is ontworpen, wat zorgt voor veilig en leuk waterplezier.
Profiteer van veilige en handige privéparkeergelegenheid direct bij de accommodatie, wat je aankomst en vertrek vereenvoudigt.
Ontdek het gemak van op slechts 800 meter van Playa de Calahonda - Royal Beach zijn, perfect om van de Middellandse Zeekust te genieten.
Kom tot rust in een royaal appartement met een terras met uitzicht op zee, een volledig uitgeruste keuken en comfortabele woonruimtes.
Afstand tot Sitio De Calahonda
Mijas:13.6 km
Málaga – Costa Del Sol Airport:28.8 km
Ja, Sitio De Calahonda heeft 2 zwembaden.
Nee, bij Sitio De Calahonda zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Sitio De Calahonda heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Sitio De Calahonda bevindt zich op 10 Avenida de España, 29649, Mijas, Spanje.
In de buurt van Sitio De Calahonda liggen de volgende populaire attracties: La Carihuela, Luchthaven Málaga, Benalmádena Costa, Centro Histórico, Fuengirola, Centro, El Caminito del Rey, Playa de la Malagueta.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.