


1 / 18
Ontdek een uniek hotel waar de klassieke inrichting een gevoel van nostalgie oproept en een tijdloze ervaring biedt in de levendige stad Sandakan.
Verken de natuurlijke wonderen van Sandakan, want het hotel ligt dicht bij het Sepilok Orangutan Rehabilitation Centre en andere wildparken.
Maak gebruik van de handige en gratis zelfparkeeropties direct bij het hotel, voor zorgeloze aankomsten en vertrekken.
Verfris jezelf in de privébadkamers in geselecteerde kamers, compleet met een föhn, toiletartikelen en schone handdoeken voor jouw comfort.
Ontspan in kamers die zorgvuldig zijn ontworpen en ingericht om een comfortabele, huiselijke sfeer te bieden, compleet met essentiële voorzieningen.
Geniet van moderne gemakken zoals airconditioning, televisie met kabelzenders en een minikoelkast in geselecteerde kamers voor een aangenaam verblijf.
Afstand tot Hotel Lutana
Agnes Keith House:1.7 km
Sandakan:1.9 km
Jetty To Turtle Islands Park:2.8 km
Batu Sapi Heritage Park:7.8 km
Crocodile Point:7.8 km
Drongo House:18 km
Lakeside Pavilion:18 km
Juwata Airport:285.5 km
Nee, Hotel Lutana heeft geen zwembad.
Nee, bij Hotel Lutana zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Lutana heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Hotel Lutana inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel Lutana bevindt zich op Lot 1, Block J, Bandar Ramai-Ramai, Jalan Leila,, 90008, Sandakan, Maleisië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.