


1 / 32
Kom tot rust in geselecteerde kamers met een apart zitgedeelte, dat extra ruimte en een huiselijke sfeer biedt om te ontspannen.
Ontdek de uitstekende locatie van het hotel in het nieuw ontwikkelde Bandar Utama (IJM) gebied, omringd door tal van eetgelegenheden en supermarkten.
Maak gebruik van de shuttleservice van het hotel om Sandakan gemakkelijk te verkennen, inclusief handige transfers naar de luchthaven van Sandakan voor slechts RM5 per persoon.
Afstand tot Hotel Meliden
Crocodile Point:1.9 km
Agnes Keith House:7.3 km
Batu Sapi Heritage Park:7.3 km
Sandakan:7.6 km
Jetty To Turtle Islands Park:8.4 km
Drongo House:12.2 km
Lakeside Pavilion:12.2 km
Juwata Airport:287.5 km
Nee, Hotel Meliden heeft geen zwembad.
Nee, bij Hotel Meliden zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Meliden heeft Parkeren voor gasten.
Hotel Meliden bevindt zich op Lot 110 & 111-115, Blok J Bandar Utama One Avenue Batu 6 Jalan Utara, 90709, Sandakan, Maleisië.
In de buurt van Hotel Meliden liggen de volgende populaire attracties: Sepilok Orangutan Sanctuary, Pusat Pemuliharaan Orang Utan Sepilok, Sandakan Airport, Turtle Island.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.