Selecteer datums om exacte prijzen te zien
Hotel Restaurant Pollmanns
Hotel Restaurant Pollmanns
Hotel Restaurant Pollmanns
Hotel Restaurant Pollmanns
Hotel Restaurant Pollmanns

Goed om te weten

  • Ligging aan de rivier met schilderachtig uitzicht

    Ontdek de schilderachtige omgeving direct aan de Moezel, met een prachtig uitzicht op het water en de omliggende wijngaarden vanuit bepaalde kamers en vanaf het terras.

  • Wellnessruimte Moselsonne

    Kom helemaal tot rust in de serene spa met een Finse sauna, een biosauna, een stoombad en een lichte ontspanningsruimte met buitenruimte.

  • Nabijheid van het Moselland Museum

    Verken het Moselland Museum, op slechts 0.2 mijl (300 meter) van het hotel, met een indrukwekkende tentoonstelling over de lokale wijnbouw.

  • Fiets- en wandvriendelijke voorzieningen

    Profiteer van speciale faciliteiten voor fietsers, waaronder afsluitbare fietsenstallingen met oplaadpunten, en gemakkelijke toegang tot schilderachtige routes langs de Moezel.

  • Uitzonderlijk regionaal dineren

    Geniet van een gevarieerd menu met hoogwaardige regionale gerechten, waaronder vis, wild en seizoensgebonden asperges, aangevuld met een uitstekende selectie lokale wijnen.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en is mogelijk niet 100% nauwkeurig.

Vergelijk met vergelijkbare verblijven

Geselecteerd verblijf

  • Gratis wifi
  • Wellness
  • Parkeren
Selecteer datums om exacte prijzen te zien

Vergelijkbare verblijven

    • Gratis wifi
    • Parkeren
    • Restaurant
    Bekijk prijzen van 17 sites
    van€ 72
    • Gratis wifi
    • Parkeren
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    • Gratis wifi
    • Restaurant
    • Hotelbar
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    • Gratis wifi
    • Parkeren
    • Restaurant
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    • Gratis wifi
    • Zwembad
    • Wellness
    Bekijk prijzen van 5 sites
    van€ 132
    • Parkeren
    • Restaurant
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    • Gratis wifi
    • Parkeren
    • Huisdieren toegestaan
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    • Selecteer datums om exacte prijzen te zien
      • Selecteer datums om exacte prijzen te zien
        • Parkeren
        Selecteer datums om exacte prijzen te zien
        • Selecteer datums om exacte prijzen te zien
          • Gratis wifi
          • Parkeren
          Selecteer datums om exacte prijzen te zien

        Prijstrend

        Gebaseerd op de laagste prijzen op trivago van de afgelopen 30 dagen
        € 146
        € 75
        € 0

        do., 08-10-26

        € 135

        vr., 09-10-26

        N/A

        za., 10-10-26

        N/A

        zo., 11-10-26

        € 146

        ma., 12-10-26

        € 146

        di., 13-10-26

        € 146

        wo., 14-10-26

        € 146

        do., 15-10-26

        € 146

        vr., 16-10-26

        N/A

        za., 17-10-26

        N/A

        zo., 18-10-26

        € 146

        ma., 19-10-26

        € 138

        di., 20-10-26

        € 138

        wo., 21-10-26

        € 138

        do., 22-10-26

        € 138

        vr., 23-10-26

        N/A

        za., 24-10-26

        N/A

        zo., 25-10-26

        € 138

        ma., 26-10-26

        € 138

        di., 27-10-26

        € 138

        wo., 28-10-26

        € 138

        do., 29-10-26

        € 138

        vr., 30-10-26

        N/A

        za., 31-10-26

        N/A

        zo., 01-11-26

        € 138

        ma., 02-11-26

        € 138

        di., 03-11-26

        N/A

        wo., 04-11-26

        N/A

        do., 05-11-26

        € 121

        vr., 06-11-26

        N/A

        za., 07-11-26

        N/A

        zo., 08-11-26

        N/A

        ma., 09-11-26

        N/A

        di., 10-11-26

        N/A

        wo., 11-11-26

        N/A

        do., 12-11-26

        € 121

        vr., 13-11-26

        N/A

        za., 14-11-26

        N/A

        zo., 15-11-26

        N/A

        ma., 16-11-26

        N/A

        di., 17-11-26

        N/A

        wo., 18-11-26

        N/A

        do., 19-11-26

        € 121

        vr., 20-11-26

        N/A

        za., 21-11-26

        N/A

        zo., 22-11-26

        N/A

        ma., 23-11-26

        N/A

        di., 24-11-26

        N/A

        wo., 25-11-26

        N/A

        Beoordelingen

        8,4
        Zeer goed
        gebaseerd op 1.091 scores van 
        topsites
        • Hygiëne
          8,2
          Zeer goed
        • Locatie
          8,4
          Zeer goed
        • Service
          8,3
          Zeer goed
        • Comfort
          7,7
          Goed
        • Prijs-kwaliteit
          8,0
          Zeer goed

        Topvoorzieningen

        • Wifi in de lobby
        • Wifi in kamer
        • Wellness
        • Parkeren
        • Huisdieren toegestaan
        • Restaurant
        • Hotelbar
        • Fitnessruimte

        Alle voorzieningen

        Wellness

        1. Schoonheidscentrum
        2. Turks bad
        3. Sauna
        4. Badjas

        Accommodatievoorzieningen

        1. Café
        2. Entreehal/lobby
        3. Snelle in-/uitcheckservice
        4. Lift
        5. Fitnessruimte
        6. Parkeren
        7. Terras
        8. Huisdieren toegestaan
        9. Bar
        10. Rookvrije kamers
        11. Restaurant
        12. Boetiekjes ter plaatse

        Kamervoorzieningen

        1. Badkamer met douche
        2. Ramen die openen
        3. Televisie
        4. Föhn
        5. Centrale verwarming
        6. Satelliet-tv
        7. Bureau
        8. Kamerkluis
        9. Kabel-tv
        10. Ventilator
        11. Anti-allergeen beddengoed

        Sportfaciliteiten

        1. Fietsverhuur
        2. Golfbaan
        3. Gezonde levensstijl
        4. Wandelpad
        5. Vissen

        Hotelkenmerken

        1. Gezinsvriendelijk

        Voor kinderen

        1. Maaltijden voor kinderen

        Locatie

        Moselstraße 53-55, 56814, Ernst, Duitsland
        Hoogtepunt
        Nabijheid van het Moselland Museum
        Verken het Moselland Museum, op slechts 0.2 mijl (300 meter) van het hotel, met een indrukwekkende tentoonstelling over de lokale wijnbouw.

        Afstand tot Hotel Restaurant Pollmanns

        Ernst:0 km

        Cochem Castle:4.3 km

        Geierlay Bridge:10.2 km

        Eltz Castle:10.3 km

        Ontdek nabije trekpleisters

        Accommodatiegegevens

        Moselstraße 53-55, 56814, Ernst, Duitsland

        Veelgestelde vragen over Hotel Restaurant Pollmanns

        • Is er een zwembad bij Hotel Restaurant Pollmanns?

          Nee, Hotel Restaurant Pollmanns heeft geen zwembad.

        • Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel Restaurant Pollmanns?

          Ja, Hotel Restaurant Pollmanns hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.

        • Is er parkeergelegenheid bij Hotel Restaurant Pollmanns?

          Ja, Hotel Restaurant Pollmanns heeft Parkeren voor gasten.

        • Hoe laat kun je in- en uitchecken bij Hotel Restaurant Pollmanns?

          Je kunt bij Hotel Restaurant Pollmanns inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .

        • Waar bevindt Hotel Restaurant Pollmanns zich?

          Hotel Restaurant Pollmanns bevindt zich op Moselstraße 53-55, 56814, Ernst, Duitsland.

        De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.

        Hotels met topbeoordelingen in Ernst

        • Hotel Karl Noss
          Bekijk prijzen van 17 sites
          van€ 72
        • Populaire keuze
          Moselstern Hotel Fuhrmann
          Bekijk prijzen van 7 sites
          van€ 85
        • Populaire keuze
          Hotel-Fritz
          Bekijk prijzen van 4 sites
          van€ 140
        • Altes Zollhaus
          Bekijk prijzen van 2 sites
          van€ 1.119
        • Landgasthof Winzerscheune
          Bekijk prijzen van 8 sites
          van€ 129
        • Populaire keuze
          Moselstern Hotel Brixiade &Triton
          Bekijk prijzen van 5 sites
          van€ 132
        • Hotel Karl Müller
          Bekijk prijzen van 14 sites
          van€ 91
        • Populaire keuze
          Hotel Zur Post
          Bekijk prijzen van 3 sites
          van€ 91
        • Hotel Traumblick
          Bekijk prijzen van 9 sites
          van€ 100

        Bestemmingen in de buurt van Hotel Restaurant Pollmanns