


1 / 76
Je loopt in slechts 20 meter van de skikelder naar de dichtstbijzijnde lift en de pistes.
Kom na een dag op de piste tot rust in de sauna en ontspanningsruimte van de accommodatie, die dagelijks geopend is van 16:00 tot 22:00 uur.
De accommodatie accepteert alleen contante betalingen, maar er is direct naast het gebouw een geldautomaat aanwezig.
Geniet van het ontbijt en stevige middagmaaltijden in het restaurant van het hotel, waar je tussen 11:00 en 18:00 uur terechtkunt.
Gebruik de kitchenette in je kamer, die is uitgerust met twee kookplaten, een koelkast, een magnetron en basismateriaal om te koken.
In bepaalde appartementen worden slaapbanken gebruikt als primaire slaapplek voor gasten.
Afstand tot Sonne & Schnee in Kühtai
Kühtai:0.1 km
Memmingen Airport:104.5 km
Nee, Sonne & Schnee in Kühtai heeft geen zwembad.
Nee, bij Sonne & Schnee in Kühtai zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Sonne & Schnee in Kühtai heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Sonne & Schnee in Kühtai inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Sonne & Schnee in Kühtai bevindt zich op Kühtai 45, 6183, Kühtai, Oostenrijk.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.