- Gratis wifi
- Huisdieren toegestaan



1 / 30
Geniet van een adembenemend uitzicht op de omliggende Alpen en de Pointe de la Masse vanuit de verhoogde positie van de residentie in Reberty 1850.
Neem deel aan verschillende niet-ski-avonturen, van Roc'n Bob rodelen en hondensleeën tot sneeuwschoenwandelingen en biatlonclinics.
Ervaar comfortabele en goed uitgeruste accommodaties met een modern design, een balkon en verbonden sloten voor autonoom inchecken.
Je vindt essentiële winkels en restaurants binnen 100 meter, met extra opties en après-ski-entertainment op korte loopafstand of met de bus.
Ontdek het gemak van directe toegang tot de piste, op slechts 50 meter van de blauwe Boyes-piste, die je verbindt met het uitgestrekte skigebied Les 3 Vallées.
Ontdek de kenmerkende jaren 60-architectuur van Les Menuires, die ooit controversieel was, maar nu wordt erkend om de innovatieve integratie in het berglandschap.
Geniet van een bestemming die bekend staat om zijn gezinsvriendelijke aanbod, met een breed scala aan activiteiten en pistes die geschikt zijn voor alle leeftijden en niveaus.
Quartier Reberty, 73440, Saint-Martin de-Belleville, Frankrijk
Dichtbij lokale voorzieningen
Je vindt essentiële winkels en restaurants binnen 100 meter, met extra opties en après-ski-entertainment op korte loopafstand of met de bus.
Quartier Reberty, 73440, Saint-Martin de-Belleville, Frankrijk
Nee, Travelski Home Select - Residence Les Lys heeft geen zwembad.
Ja, Travelski Home Select - Residence Les Lys hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Nee, Travelski Home Select - Residence Les Lys heeft geen parkeergelegenheid.
Travelski Home Select - Residence Les Lys bevindt zich op Quartier Reberty, 73440, Saint-Martin de-Belleville, Frankrijk.
In de buurt van Travelski Home Select - Residence Les Lys liggen de volgende populaire attracties: Station Alpe d'Huez 1860, Station de ski La plagne - Belle plagne, Station de ski Val Thorens - Les Trois Vallées, Les 7 Laux, La station de ski de Valmorel, La Rosière, Les Deux Alpes, Domaine des Sybelles.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.