
1 / 1
Maak gebruik van het seizoensgebonden buitenzwembad en het speciale verwarmde zwembad voor kinderen.
Je loopt vanaf het terrein van de accommodatie zo het strand van Venus op.
De officiële inchecktijd van de accommodatie is 18:00 uur, al kun je afhankelijk van de beschikbaarheid van de kamers soms eerder terecht.
Bezoek de speeltuin op het terrein en doe mee met de geplande entertainmentactiviteiten voor kinderen.
Kom tot rust in kamers met airconditioning, voorzien van een flatscreen-tv met satellietzenders, een minibar en een eigen balkon.
Houd er rekening mee dat je in de kamers tot laat in de avond geluidsoverlast kunt ervaren van muziek bij nabijgelegen terrassen en clubs.
De ligbedden op het privéstrand worden vaak al vroeg in de ochtend bezet door gasten die er persoonlijke spullen op achterlaten, waardoor er voor anderen minder plek is.
Afstand tot Hotel Turquoise All Inclusive
Venus:0.2 km
Summer Theatre:2.5 km
"Esma Han Sultan" Mosque:3.9 km
Limanu Cave:7.2 km
Mihail Kogălniceanu International Airport:58 km
Ja, Hotel Turquoise All Inclusive heeft 2 zwembaden.
Nee, bij Hotel Turquoise All Inclusive zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Turquoise All Inclusive heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Hotel Turquoise All Inclusive inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel Turquoise All Inclusive bevindt zich op Strada Nicolae Iorga, Nr. 30A, Mangalia , Statiunea Venus, 905504, Venus, Roemenië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.