


1 / 51
Je kunt je vermaken met recreatieve activiteiten zoals biljart en tafeltennis in de gedeelde lounge van de accommodatie.
Je bereikt het Museo del Banco Central binnen 3 minuten lopen en de 19e-eeuwse Catedral de Loja binnen 4 minuten te voet.
In sommige kamers kan de watertemperatuur wisselen of de waterdruk laag zijn tijdens het douchen.
Je kunt op elk uur van de dag bij het toegewijde personeel terecht voor hulp bij luchthaventransfers, roomservice en vragen over de omgeving.
Bepaalde eenpersoonskamers hebben een beperkt vloeroppervlak waar alleen een tweepersoonsbed in past.
Afstand tot Hotel Villonaco
Loja:1.6 km
Santa Rosa International Airport:107.6 km
Nee, Hotel Villonaco heeft geen zwembad.
Nee, bij Hotel Villonaco zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Villonaco heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Hotel Villonaco bevindt zich op Sucre 07-61 y 10 de Agosto, 110150, Loja, Ecuador.
Het annuleringsbeleid van Hotel Villonaco varieert afhankelijk van het kamertype en de reserveringsvoorwaarden.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.