Selecteer datums om exacte prijzen te zien
RS Boutique Hotel
RS Boutique Hotel
RS Boutique Hotel
RS Boutique Hotel
RS Boutique Hotel

Goed om te weten

  • Gezinsvriendelijke kamerindelingen

    Ontdek comfortabele familiekamers, inclusief unieke tatami-kameropties, ideaal voor gasten die met jonge kinderen reizen.

  • Vlakbij Kluang Street Art

    Dompel je onder in de lokale cultuur met Kluang Street Art op slechts 3 minuten lopen, met levendige muurschilderingen en artistieke displays.

  • 24-uursreceptie en beveiliging

    Geniet van gemoedsrust met een 24-uursreceptie en nachtelijk beveiligingspersoneel dat het terrein bewaakt.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en is mogelijk niet 100% nauwkeurig.

Vergelijk met vergelijkbare verblijven

Geselecteerd verblijf

  • Gratis wifi
  • Airco
  • Restaurant
Selecteer datums om exacte prijzen te zien

Vergelijkbare verblijven

    • Gratis wifi
    • Parkeren
    • Airco
    Bekijk prijzen van 13 sites
    van€ 30
    • Gratis wifi
    • Parkeren
    • Airco
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    • Gratis wifi
    • Parkeren
    • Airco
    Bekijk prijzen van 10 sites
    van€ 26

Beoordelingen

8,0
Zeer goed
gebaseerd op 1.218 scores van 
topsites
  • Hygiëne
    8,5
    Uitstekend
  • Locatie
    8,6
    Uitstekend
  • Service
    8,1
    Zeer goed
  • Comfort
    8,1
    Zeer goed
  • Voorzieningen
    8,0
    Zeer goed

Topvoorzieningen

  • Wifi in de lobby
  • Wifi in kamer
  • Airco
  • Restaurant

Alle voorzieningen

Accommodatievoorzieningen

  1. Lift
  2. Hotelkluis
  3. Rookvrije kamers
  4. PC met internet
  5. Restaurant
  6. 24-uurs receptie
  7. Snackbar
  8. wifi in de lobby
  9. Gratis wifi in openbare ruimtes
  10. Bagageopslag
  11. Dagelijkse schoonmaakservice
  12. Schoonmaakservice

Kamervoorzieningen

  1. Badkamer met douche
  2. Televisie
  3. Waterkoker
  4. Airconditioning
  5. Bureau
  6. Telefoon
  7. Kamerkluis
  8. Kabel-tv
  9. Gratis wifi op de kamer
  10. Koffieapparaat
  11. Flatscreen-tv
  12. Brandblusser

Hotelkenmerken

  1. Gezinsvriendelijk

Voor kinderen

  1. Kinderen verblijven gratis

Locatie

1 & 2, Persiaran Yayasan, 86000, Kluang, Maleisië
Hoogtepunt
Vlakbij Kluang Street Art
Dompel je onder in de lokale cultuur met Kluang Street Art op slechts 3 minuten lopen, met levendige muurschilderingen en artistieke displays.

Afstand tot RS Boutique Hotel

Kluang:0.5 km

Kluang:0.8 km

Seletar Airport:91.6 km

Accommodatiegegevens

1 & 2, Persiaran Yayasan, 86000, Kluang, Maleisië

Veelgestelde vragen over RS Boutique Hotel

  • Is er een zwembad bij RS Boutique Hotel?

    Nee, RS Boutique Hotel heeft geen zwembad.

  • Zijn huisdieren toegestaan bij RS Boutique Hotel?

    Nee, bij RS Boutique Hotel zijn geen huisdieren toegestaan.

  • Is er parkeergelegenheid bij RS Boutique Hotel?

    Nee, RS Boutique Hotel heeft geen parkeergelegenheid.

  • Hoe laat kun je in- en uitchecken bij RS Boutique Hotel?

    Je kunt bij RS Boutique Hotel inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .

  • Waar bevindt RS Boutique Hotel zich?

    RS Boutique Hotel bevindt zich op 1 & 2, Persiaran Yayasan, 86000, Kluang, Maleisië.

De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.

Hotels met topbeoordelingen in Kluang

  • The Imperial Hotel
    Bekijk prijzen van 10 sites
    van€ 26
  • Room V Kluang Parade By SECOM
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
  • Starz
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
  • RS Boutique Hotel
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
  • Merdeka Hotel
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
  • First Star Homestay - Self Check In
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
  • Hotel Comfort Inn
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
  • Capital O 90767 Rail Hotel
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
  • Kluang Parade Hotel
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien

Populaire hotelcategorieën in Kluang

Bestemmingen in de buurt van RS Boutique Hotel