- Parkeren
- Huisdieren toegestaan
- Hotelbar



1 / 8
Profiteer van veilige, privéparkeergelegenheid op eigen terrein, wat gemoedsrust biedt voor gasten die met de auto reizen.
Ervaar een verblijf in een van de 17 kamers met eigen badkamer, elk uniek ingericht voor comfort en ontspanning, met opties zoals elegante hemelbedden.
Reis met je geliefde huisdieren, want het hotel verwelkomt ze op verzoek, wat zorgt voor een comfortabel verblijf voor alle familieleden.
Plan een spannende dag in Alton Towers, het populairste themapark van Groot-Brittannië, op slechts 15-21 minuten rijden.
Begin je dag met een heerlijk volledig Engels ontbijt, geserveerd in het restaurant van het hotel, waar uniek de originele bankkluis is gevestigd.
Ontdek een charmant gebouw uit het Georgische tijdperk, oorspronkelijk gebouwd in 1777 als de eerste bank van Uttoxeter, met unieke originele kenmerken zoals de bankkluis en een onondersteunde eikenhouten trap.
Geniet van gemakkelijke toegang tot de beroemde Uttoxeter Racecourse, op slechts 10 minuten lopen van het hotel.
Verken het hart van Uttoxeter, want het hotel ligt in het stadscentrum en biedt gemakkelijke toegang te voet tot lokale bezienswaardigheden en voorzieningen.
Church Street, Uttoxeter, ST148AG, Verenigd Koninkrijk
Toegangspoort tot Alton Towers
Plan een spannende dag in Alton Towers, het populairste themapark van Groot-Brittannië, op slechts 15-21 minuten rijden.
Church Street, Uttoxeter, ST148AG, Verenigd Koninkrijk
Nee, The Bank House Hotel heeft geen zwembad.
Ja, The Bank House Hotel hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, The Bank House Hotel heeft Parkeren voor gasten.
The Bank House Hotel bevindt zich op Church Street, ST148AG, Uttoxeter, Verenigd Koninkrijk.
In de buurt van The Bank House Hotel liggen de volgende populaire attracties: Alton Towers, New Street Station Birmingham, Crufts Dog Show, Villa Park, Peak District National Park, Donington Park Circuit, City Centre Core, Soho.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.