van€ 71
Bekijk prijzen van 15 sites
Prijzen bekijken
Van der Valk Hotel De Molenhoek-Nijmegen
Van der Valk Hotel De Molenhoek-Nijmegen
Van der Valk Hotel De Molenhoek-Nijmegen
Van der Valk Hotel De Molenhoek-Nijmegen
Van der Valk Hotel De Molenhoek-Nijmegen

Goed om te weten

  • Uitgebreid ontbijtbuffet met verse jus

    Begin je dag goed met een uitgebreid ontbijtbuffet, inclusief verse jus d'orange en een ruime keuze voor ieder wat wils.

  • Nijmegen om de hoek

    Je bent zo in het historische Nijmegen, op maar zes kilometer afstand. Daar kun je heerlijk shoppen, cultuur snuiven en je vermaken.

  • Bubbelbad in sommige suites

    Upgrade je verblijf naar een suite en geniet van de luxe van een privé bubbelbad. Perfect om te ontspannen na een dag vol ontdekkingen.

  • Fietsverhuur om de omgeving te verkennen

    Verken de mooie omgeving gemakkelijk met de fietsverhuur ter plaatse. Een handige manier om de Mookerheide en de Maas te ontdekken.

  • Familievriendelijke voorzieningen

    Gezinnen kunnen genieten van een speciale speelruimte voor kinderen, zodat de jongste gasten zich tijdens hun verblijf goed vermaken.

  • Natuurgebied aan je voeten

    Verken de prachtige Mookerheide, bossen en de Maas. Perfect om te fietsen, wandelen en van de buitenlucht te genieten.

  • Privébalkon of -terras bij elke kamer

    Elke sfeervol ingerichte kamer heeft een eigen balkon of terras. Zo heb je een persoonlijke buitenruimte om te relaxen en van de omgeving te genieten.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en is mogelijk niet 100% nauwkeurig.

Over Van der Valk Hotel De Molenhoek-Nijmegen

Van der Valk Hotel Nijmegen - De Molenhoek heeft een ideale ligging aan de rand van een prachtig natuurgebied met bossen, heidevelden en de Maas. Maak vanuit hier een uitstapje naar historisch Nijmegen! Ons Hotel beschikt over een modern maar traditioneel restaurant waar u dagelijks terecht kunt voor een kopje koffie, een heerlijke lunch en een uitgebreid diner. Alle hotelkamers zijn voorzien van een badkamer met bad, douche en toilet, flat-screen TV en een koffie en thee faciliteit. Hotel De Molenhoek-Nijmegen is gelegen langs de Rijksweg Nijmegen-Venlo, eenvoudig en snel bereikbaar is via de A73 afslag 3 Molenhoek-Malden. Voor uw auto is er altijd voldoende en gratis parkeergelegenheid. Ook met het openbaar vervoer kunt u het hotel uitstekend bereiken. Het treinstation ‘Molenhoek’ ligt op slechts 10 minuten loopafstand. Meeting Onze multifunctionele zalen van verschillende afmetingen zijn uitermate geschikt u voor alle zakelijke bijeenkomsten van klein of groot formaat. Heeft u iets te vieren, een evenement, bijeenkomst of speciale wensen? Bij ons kan het allemaal.

Vergelijk met vergelijkbare verblijven

Geselecteerd verblijf

van€ 71
Bekijk prijzen van 15 sites
Prijzen bekijken

Vergelijkbare verblijven

  • van€ 178
    Bekijk prijzen van 17 sites
    Prijzen bekijken
  • van€ 51
    Bekijk prijzen van 17 sites
    Prijzen bekijken
  • van€ 94
    Bekijk prijzen van 17 sites
    Prijzen bekijken
  • van€ 98
    Bekijk prijzen van 9 sites
    Prijzen bekijken
  • van€ 108
    Bekijk prijzen van 12 sites
    Prijzen bekijken
  • Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    Prijzen bekijken
  • van€ 138
    Bekijk prijzen van 2 sites
    Prijzen bekijken
  • Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    Prijzen bekijken
  • van€ 103
    Bekijk prijzen van 6 sites
    Prijzen bekijken
  • van€ 109
    Bekijk prijzen van 2 sites
    Prijzen bekijken
  • van€ 131
    Bekijk prijzen van 4 sites
    Prijzen bekijken
  • van€ 93
    Bekijk prijzen van 7 sites
    Prijzen bekijken

Beoordelingen

7,5
Goed
gebaseerd op 4.075 scores van 
topsites

Beoordelingenoverzicht

Samengevat door AI op basis van 900+ beoordelingen · Laatst bijgewerkt op: 29 May 2026

Dit hotel is een veelzijdige uitvalsbasis voor sightseers, koppels en fietsliefhebbers, en biedt een rustige sfeer met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Gelegen te midden van de pittoreske Mookerheide en dicht bij de Duitse grens, biedt het directe toegang tot talloze fiets- en wandelroutes. De culinaire ervaring van het hotel is een hoogtepunt, met een consequent geprezen ontbijtbuffet en een goed aangeschreven driegangenmenu. Gasten prijzen consequent de uitzonderlijke service van het vriendelijke en attente personeel. Voor een verbeterd verblijf kunt u overwegen een kamer met een balkon aan te vragen voor extra ruimte en comfort.

Bovengemiddeld goed beoordeeld voor Molenhoek

Gastenbeoordelingen

Uitstekend26%
Zeer goed29%
Goed22%
Redelijk10%
Slecht13%

Topvoorzieningen

  • Wifi in de lobby
  • Wifi in kamer
  • Parkeren
  • Restaurant
  • Hotelbar

Alle voorzieningen

Accommodatievoorzieningen

  1. Zakencentrum
  2. Snelle in-/uitcheckservice
  3. Lift
  4. Parkeren
  5. Terras
  6. Bar
  7. Vergaderruimtes
  8. Rookvrije kamers
  9. Restaurant
  10. 24-uurs receptie
  11. Wasserijservice
  12. wifi in de lobby

Toegankelijkheid

  1. Rolstoeltoegankelijk
  2. Toegankelijke parkeerplaats

Wellness

  1. Bubbelbad

Kamervoorzieningen

  1. Badkamer met douche
  2. Ramen die openen
  3. Televisie
  4. Föhn
  5. Centrale verwarming
  6. Bureau
  7. Kleine lounge
  8. Telefoon
  9. Kabel-tv
  10. Wifi (kamer)
  11. Ventilator
  12. Gratis wifi op de kamer

Sportfaciliteiten

  1. Fietsverhuur
  2. Golfbaan
  3. Wandelpad

Hotelthema/-type

  1. Congreshotel
  2. Eco-vriendelijk hotel

Voor kinderen

  1. Maaltijden voor kinderen

Locatie

Rijksweg 1, 6584EJ, Molenhoek, Nederland

Afstand tot Van der Valk Hotel De Molenhoek-Nijmegen

Molenhoek:0.4 km

Mook-Molenhoek:0.8 km

Jachtslot De Mookerheide:1.6 km

Wereldmuseum Berg en Dal:5.9 km

Goffertstadion:6.7 km

Het Valkhof:9 km

Barbarossakapel:9.1 km

Fort Pannerden:16.8 km

Kasteel Doornenburg:16.9 km

Kasteel Batenburg:17.6 km

Schwanenburg:18.8 km

Airport Weeze:26.4 km

Ontdek nabije trekpleisters

Accommodatiegegevens

Rijksweg 1, 6584EJ, Molenhoek, Nederland

Veelgestelde vragen over Van der Valk Hotel De Molenhoek-Nijmegen

  • Is er een zwembad bij Van der Valk Hotel De Molenhoek-Nijmegen?

    Nee, Van der Valk Hotel De Molenhoek-Nijmegen heeft geen zwembad.

  • Zijn huisdieren toegestaan bij Van der Valk Hotel De Molenhoek-Nijmegen?

    Nee, bij Van der Valk Hotel De Molenhoek-Nijmegen zijn geen huisdieren toegestaan.

  • Is er parkeergelegenheid bij Van der Valk Hotel De Molenhoek-Nijmegen?

    Ja, Van der Valk Hotel De Molenhoek-Nijmegen heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.

  • Hoe laat kun je in- en uitchecken bij Van der Valk Hotel De Molenhoek-Nijmegen?

    Je kunt bij Van der Valk Hotel De Molenhoek-Nijmegen inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .

  • Waar bevindt Van der Valk Hotel De Molenhoek-Nijmegen zich?

    Van der Valk Hotel De Molenhoek-Nijmegen bevindt zich op Rijksweg 1, 6584EJ, Molenhoek, Nederland.

De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.

Hotels met topbeoordelingen in Molenhoek

  • 4 Sterren
    Hotel
    Fletcher Landgoed Hotel Holthurnsche Hof
    8,4Zeer goed (4.140 scores)
    Berg en Dal, 1.0 km vanaf Stadscentrum
    van€ 74
    Bekijk prijzen van 18 sites
    Prijzen bekijken
  • Hotel
    Klein-Amerika
    9,1Uitstekend (359 scores)
    Groesbeek, 2.0 km vanaf Stadscentrum
    van€ 109
    Bekijk prijzen van 2 sites
    Prijzen bekijken
  • 4 Sterren
    Hotel
    Fletcher Hotel-Restaurant Erica
    7,0(3.355 scores)
    Berg en Dal, 0.8 km vanaf Stadscentrum
    van€ 61
    Bekijk prijzen van 14 sites
    Prijzen bekijken
  • 4 Sterren
    Hotel
    Boutique Hotel De Bungelaer
    8,8Uitstekend (946 scores)
    Cuijk, 4.0 km vanaf Stadscentrum
    van€ 102
    Bekijk prijzen van 4 sites
    Prijzen bekijken
  • 4 Sterren
    Hotel
    Mercure Hotel Nijmegen Centre
    8,5Uitstekend (5.501 scores)
    Nijmegen, 0.8 km vanaf Stadscentrum
    van€ 94
    Bekijk prijzen van 17 sites
    Prijzen bekijken
  • 3 Sterren
    Hotel
    Bastion Hotel Nijmegen
    7,9Goed (2.946 scores)
    Nijmegen, 3.3 km vanaf Stadscentrum
    van€ 86
    Bekijk prijzen van 18 sites
    Prijzen bekijken
  • Hotel
    Hotel Credible
    8,1Zeer goed (2.441 scores)
    Nijmegen, 0.4 km vanaf Stadscentrum
    van€ 72
    Bekijk prijzen van 10 sites
    Prijzen bekijken
  • 3 Sterren
    Hotel
    Boutique Hotel de Rozenhof
    7,9Goed (1.625 scores)
    Nijmegen, 3.5 km vanaf Stadscentrum
    van€ 142
    Bekijk prijzen van 3 sites
    Prijzen bekijken
  • 4 Sterren
    Hotel
    The Rebyl, Nijmegen, a Tribute Portfolio Hotel
    8,5Uitstekend (2.333 scores)
    Nijmegen, 0.6 km vanaf Stadscentrum
    van€ 108
    Bekijk prijzen van 12 sites
    Prijzen bekijken

Bestemmingen in de buurt van Van der Valk Hotel De Molenhoek-Nijmegen